Menüü

Kontaktid noolKontaktid

Trükitav versioon

Tartu Waldorfgümnaasium (TWG)

Aadress: Fr. R. Kreutzwaldi 64, Tartu, 51014
büroo telefon: 5343 4441
E-mail: kontakt[ät]waldorfkool.info

Büroo avatud: E-R 08.00-16.00
Tartu Vaba Waldorfkooli Seltsi arvelduskonto Nordea Pangas: EE051700017003584134
MTÜ Tartu Vaba Waldorfkooli Selts, registrikood 80078364


Kooli pidaja
Tartu Vaba Waldorfkooli Selts

Juhatuse list: juhatus[ät]waldorfkool.info
Anu Vaagen (kooli juhataja): anu.vaagen[ät]waldorfkool.info
Kaido Kubri (seltsi esindaja, lapsevanem): kaido.kubri[ät]gmail.com
Ahto Kivi (lapsevanem): kiviahto[ät]gmail.com
Karin Raamat (õpetaja): karin.raamat[ät]waldorfkool.info
Meelis Sügis (õpetaja, lapsevanem): meelis324[ät]gmail.com
Dagmar Grigorjeva (lastehoiu juhataja): kontakt.lastehoid[ät]waldorfkool.info

Kooli
juhataja
Anu Vaagen: anu.vaagen[ät]waldorfkool.info, telefon 5349 7313

Kooli sekretär

Karin Haav: kontakt[ät]waldorfkool.info, telefon 5343 4441

Raamatupidaja

Anu Kuusik: anu.kuusik[ät]waldorfkool.info

Haldusjuht
Priit Kirsimäe: priit,kirsimae[ät]waldorfkool.info

IT-spetsialist
Priit Lilleleht: priit.lilleleht[ät]waldorfkool.info

TWG õpetajate kolleegium
Õpetajate tuba: 740 2563

Kolleegiumi list: kolleegium[ät]waldorfkool.info
Kolleegiumi juhatuse list: intern.kolleegium[ät]waldorfkool.info
(Marika Kööbi, Meelis Sügis, Mati Valgepea, Heidi Reimann, Karina Teder)
Kolleegiumi sekretär-infojuht Külli Ehastu: kylli.ehastu[ät]gmail.com
Õpetajad: vaata siit.

Eripedagoog
Sirli Aosaar: sirli.aosaar[ät]mail.ee (lapsehoolduspuhkusel)

Pikapäevarühm
Telefon: 5330 1711
Madli Zobel: madli.zobel[ät]gmail.com
Kristel Kukk: kristel.k.kukk[ät]gmail.com

TWG huvikool
Juhataja Stella Sõmer: stellasomer[ät]gmail.com, telefon 5192 5006

Söökla
Juhataja Ljudmila Sekajeva: ljudmila.sekajeva[ät]mail.ru, telefon 5196 4834

Seltsi lastehoid

Kontaktisik Dagmar Grigorjev
kontakt.lastehoid[ät]waldorfkool.info, telefon: 5194 6171

Kodulehe toimetus
Külli Ehastu: kylli.ehastu[ät]gmail.com (ettepanekud ja küsimused, mis puudutavad lehe sisu)
Anne Kaaber: anne.kaaber[ät]gmail.com
Priit Lilleleht: priit.lilleleht[ät]waldorfkool.info
(lehe tehnilist poolt puudutavad küsimused ja ettepanekud, k.a. kooli listide haldamine)