Menüü

Kontaktid noolKontaktid

Trükitav versioon

Tartu Waldorfgümnaasium (TWG)

Aadress: Fr. R. Kreutzwaldi 64, Tartu, 51014
büroo telefon: 5343 4441
E-mail: kontakt[ät]waldorfkool.info

Büroo avatud: E-R 08.00-16.00
Tartu Vaba Waldorfkooli Seltsi arvelduskonto Nordea Pangas: EE051700017003584134
MTÜ Tartu Vaba Waldorfkooli Selts, registrikood 80078364


Kooli pidaja
Tartu Vaba Waldorfkooli Selts

Juhatuse list: juhatus[ät]waldorfkool.info
Meelis Sügis (juhataja kt): meelis.sygis[ät]waldorfkool.info, telefon 5331 6765
Ahto Kivi (lapsevanem): kiviahto[ät]gmail.com
Karin Raamat (õpetaja): karin.raamat[ät]waldorfkool.info
Dagmar Grigorjeva (lastehoiu juhataja): kontakt.lastehoid[ät]waldorfkool.info

Kooli büroo
e-post: kontakt[ät]waldorfkool.info, telefon 5343 4441
Anne-Lii Kerge (sekretäri KT)

Kooli juhataja
Meelis Sügis (juhataja kt): meelis.sygis[ät]waldorfkool.info, telefon 5331 6765

Raamatupidaja
Anu Kuusik:
anu.kuusik[ät]waldorfkool.info

Haldusjuht
Priit Kirsimäe: priit.kirsimae[ät]waldorfkool.info

IT-spetsialist
Priit Lilleleht: priit.lilleleht[ät]waldorfkool.info, telefon 525 5865

TWG õpetajate kolleegium
Õpetajate tuba: 740 2563

Kolleegiumi list: kolleegium[ät]waldorfkool.info
Kolleegiumi juhatuse list: intern.kolleegium[ät]waldorfkool.info
(Meelis Sügis, Mati Valgepea, Triin Iva, Kadri Kont)
Kolleegiumi sekretär-infojuht Külli Ehastu: kylli.ehastu[ät]waldorfkool.info
Õpetajad: vaata siit.

Tugispetsialistid
Kadi Laanemäe, eripedagoog: kadi.laanemae[ät]waldorfkool.info
Kristel Kukk, sotsiaalpedagoog põhikooli stmetes: kristel.kukk[ät]waldorfkool.info
Ilona Arvi, tugispetsialist gümnaasiumiastmes: ilona.arvi[ät]waldorfkool.info
Sirli Aosaar, eripedagoog: sirli.aosaar[ät]waldorfkool.info (lapsehoolduspuhkusel)

Pikapäevarühm

Madli Zobel: madli.zobel[ät]waldorfkool.info

TWG huvikool
Juhataja Stella Sõmer: stellasomer[ät]gmail.com

Söökla
Juhataja Ljudmila Sekajeva: ljudmila.sekajeva[ät]waldorfkool.info, telefon 5196 4834
sookla[ät]waldorfkool.info

Seltsi lastehoid

Kontaktisik Dagmar Grigorjev
kontakt.lastehoid[ät]waldorfkool.info, telefon: 5194 6171

Kodulehe toimetus
Külli Ehastu: kylli.ehastu[ät]waldorfkool.info (ettepanekud ja küsimused, mis puudutavad lehe sisu)
Priit Lilleleht: priit.lilleleht[ät]waldorfkool.info
(lehe tehnilist poolt puudutavad küsimused ja ettepanekud, k.a. kooli listide haldamine)