Koolielu noolKoolipere noolÕpetajad

Trükitav versioon

Klassiõpetajad ja -juhatajad 2017/2018 õppeaastal:

IA klass - Ingrid Rummo
IB klass - Katrin Vaher
IIA klass - Ivo Kajak
IIB klass - Liina Järvpõld
IIIA klass - Rauno Külavee
IIIB klass - Elen Süvalep
IVA klass - Maarika Ruuse
IVB klass - Triin Iva
VA klass - Anne Roosvald
VB klass - Karina Teder
VI klass - Rena Tõnnov-Lakeman
VII klass - Kadi Jürimäe
VIII klass - Külli Ehastu
IX klass - Eve Kokkota
X klass - Kristel Mäeots
XI klass - Sigrid Tammemägi
XII klass - Kaie Konsap

Õpetaja

Aine

Kontakt

Anne Roosvald klassiõpetaja: 5.A kl anne.roosvald[ät]waldorfkool.info
Anne Silbaum inimeseõpetus anne.silbaum[ät]waldorfkool.info
Elen Süvalep klassiõpetaja: 3.B klass elen.suvalep[ät]gmail.com
Eliko Kajak nahatöö, köitmine  
Ene Kruuse vene keel 10.-12. kl. ene.kruuse[ät]gmail.com
Epp Ollino eesti keel epp.ollino[ät]gmail.com
Eve Kokkota eesti keel ja kirjandus, 9. kl. klassijuhataja evekokkota[ät]gmail.com
Heidi Reimann religiooniõpetus 1.-8. kl. reimann.heidi[ät]gmail.com
Ilona Arvi kunstiõpetus, puidutöö ilona.arvi[ät]gmail.com
Ingrid Rummo klassiõpetaja: 1.A ingrid.rummo[ät]waldorfkool.info 
Ivo Kajak

klassiõpetaja: 2.A kl., aiandus ivo.kajak[ät]gmail.com
Jaanus Rooba filosoofia  
Julia Mnogolessova vene keel, 6.-9. kl. julia.mnogolessova[ät]mail.ee
Kadi Jürimäe klassiõpetaja: 7. klass kadi.jyrimae[ät]waldorfkool.info
Kadri Kont inglise keel, eurütmia kadri.kont[ät]waldorfkool.info
Kadri Sügis

matemaatika kadri.sygis[ät]waldorfkool.info
Kaia Oper inglise keel 1.-4. kl., õpiabi kaiaoper1[ät]gmail.com

Kaie Konsap

12. kl. klassijuhataja, geograafia, vasetöö kaie.konsap[ät]waldorfkool.info
Karin Raamat muusika (alg- ja keskaste) karin.raamat[ät]waldorfkool.info
Karina Teder

klassiõpetaja: 5.B kl., liikumine karinateder[ät]gmail.com
Katrin Vaher klassiõpetaja: 1.B kl. katrin.vaher[ät]waldorfkool.info 
Kristel Mäeots kehaline kasvatus, 10. kl. klassijuhataja kristel.maeots[ät]gmail.com
Külli Ehastu muusika, draamaõpetus (kesk- ja ülaaste), 8. kl. klassijuhataja kylli.ehastu[ät]waldorfkool.info
Lena Leonovitš

arhitektuuri- ja kunstiajalugu, savitöö (ülaaste) lena.leonovits[ät]waldorfkool.info

Liina Järvpõld klassiõpetaja: 2.B klass liinamay[ät]gmail.com
Maarika Ruuse klassiõpetaja: 4.A klass maarika.ruuse[ät]gmail.com
Marika Kööbi kunstiõpetus (ülaaste), käsitöö (alg- ja keskaste) marika.koobi[ät]waldorfkool.info
Marika Säre keemia (ülaaste)  
Marlen Tärgla bioloogia (ülaaste) marlen.targla[ät]khk.ee
Mati Valgepea metsanduspraktika, 9. kl. religiooniõpetus mati.valgepea[ät]gmail.com
Meelis Sügis loodusained, ajalugu, ühiskonnaõpetus (kesk- ja ülaaste) meelis324[ät]gmail.com
Rauno Külavee klassiõpetaja: 3.A kl. nonze32[ät]gmail.com
Rena Tõnnov-Lakeman klassiõpetaja: 6. kl. rena.lakeman[ät]gmail.com
Sigrid Tammemägi muusika, käsitöö, 11. kl. klassijuhataja sigrid.tammemagi[ät]waldorfkool.info
Tiiu Kaljuste matemaatika (keskaste), õpiabi  
Triin Iva klassiõpetaja: 4.B kl. triin.iva[ät]waldorfkool.info
Triin Nooska inglise keel, saksa keel (kesk- ja ülaaste) triin.nooska[ät]waldorfkool.info

Vaike Perlin

vene keel (algklassid) viivikaperlin[ät]hot.ee

Viivi Järve füüsika (gümnaasium)  
Tugipersonal:    
Kristel Kukk põhikooli sotsiaalpedagoog, õpiabi kristel.k.kukk[ät]gmail.com
Sirli Aosaar eripedagoog (lapsehoolduspuhkusel) sirli.aosaar[ät]mail.ee