Koolielu noolKoolipere noolpetajad

Trkitav versioon

Klassiõpetajad ja -juhatajad 2017/2018 õppeaastal:

IA klass - Ingrid Rummo
IB klass - Katrin Vaher
IIA klass - Ivo Kajak
IIB klass - Liina Järvpõld
IIIA klass - Rauno Külavee
IIIB klass - Elen Süvalep
IVA klass - Maarika Ruuse
IVB klass - Triin Iva
VA klass - Anne Roosvald
VB klass - Karina Teder
VI klass - Rena Tõnnov-Lakeman
VII klass - Kadi Jürimäe
VIII klass - Külli Ehastu
IX klass - Eve Kokkota
X klass - Kristel Mäeots
XI klass - Sigrid Tammemägi
XII klass - Kaie Konsap

Õpetaja

Aine

Kontakt

Anne Roosvald klassiõpetaja: 5.A kl anne.roosvald[ät]waldorfkool.info
Anne Silbaum inimeseõpetus anne.silbaum[ät]waldorfkool.info
Elen Süvalep klassiõpetaja: 3.B klass elen.suvalep[ät]waldorfkool.info
Ene Kruuse vene keel ene.kruuse[ät]waldorfkool.info
Epp Ollino eesti keel epp.ollino[ät]waldorfkool.info
Eve Kokkota eesti keel ja kirjandus, 9. kl. klassijuhataja evekokkota[ät]waldorfkool.info
Heidi Reimann religiooniõpetus reimann.heidi[ät]waldorfkool.info
Ilona Arvi kunstiõpetus ilona.arvi[ät]waldorfkool.info
Ingrid Rummo klassiõpetaja: 1.A ingrid.rummo[ät]waldorfkool.info 
Ivo Kajak

klassiõpetaja: 2.A kl., aiandus ivo.kajak[ät]waldorfkool.info
Jaanus Rooba filosoofia jaanus.rooba[ät]waldorfkool.info
Julia Mnogolessova vene keel julia.mnogolessova[ät]waldorfkool.info
Kadi Jürimäe klassiõpetaja: 7. klass, geograafia kadi.jyrimae[ät]waldorfkool.info
Kadri Kont inglise keel, eurütmia kadri.kont[ät]waldorfkool.info
Kadri Sügis

matemaatika kadri.sygis[ät]waldorfkool.info
Kaia Oper inglise keel, õpiabi kaia.oper[ät]waldorfkool.info

Kaie Konsap

12. kl. klassijuhataja, geograafia, vasetöö kaie.konsap[ät]waldorfkool.info
Karin Raamat muusika karin.raamat[ät]waldorfkool.info
Karina Teder

klassiõpetaja: 5.B kl., liikumine karina.teder[ät]waldorfkool.info
Katrin Vaher klassiõpetaja: 1.B kl. katrin.vaher[ät]waldorfkool.info 
Kristel Mäeots kehaline kasvatus, 10. kl. klassijuhataja kristel.maeots[ät]waldorfkool.info
Külli Ehastu muusika, draamaõpetus, 8. kl. klassijuhataja kylli.ehastu[ät]waldorfkool.info
Lena Leonovitš

arhitektuuri- ja kunstiajalugu, savitöö lena.leonovits[ät]waldorfkool.info

Liina Järvpõld klassiõpetaja: 2.B klass liina.jarvpold[ät]waldorfkool.info
Maarika Ruuse klassiõpetaja: 4.A klass maarika.ruuse[ät]waldorfkool.info
Marika Kööbi käsitöö, maalimine marika.koobi[ät]waldorfkool.info
Marika Säre keemia marika.sare[ät]waldorfkool.info
Marlen Tärgla bioloogia marlen.targla[ät]waldorfkool.info
Mati Valgepea metsanduspraktika mati.valgepea[ät]waldorfkool.info
Meelis Sügis ajalugu, ühiskonnaõpetus, keemia, füüsika meelis.sygis[ät]waldorfkool.info
Rauno Külavee klassiõpetaja: 3.A kl. rauno.kylavee[ät]waldorfkool.info
Rena Tõnnov-Lakeman klassiõpetaja: 6. kl. rena.lakeman[ät]waldorfkool.info
Sigrid Tammemägi muusika, käsitöö, 11. kl. klassijuhataja sigrid.tammemagi[ät]waldorfkool.info
Tiiu Kaljuste matemaatika tiiu.kaljuste[ät]waldorfkool.info
Toomas Asi puidutöö toomas.asi[ät]waldorfkool.info
Triin Iva klassiõpetaja: 4.B kl. triin.iva[ät]waldorfkool.info
Triin Nooska inglise keel, saksa keel, aastatöö alused triin.nooska[ät]waldorfkool.info

Vaike Perlin

vene keel vaike.perlin[ät]waldorfkool.info

Viivi Järve füüsika viivi.jarve[ät]waldorfkool.info
Tugipersonal:    
Kristel Kukk põhikooli sotsiaalpedagoog, õpiabi kristel.kukk[ät]waldorfkool.info
Kadi Laanemäe eripedagoog kadi.laanemae[ät]waldorfkool.info
Sirli Aosaar eripedagoog (lapsehoolduspuhkusel) sirli.aosaar[ät]waldorfkool.info