Kool noolKoolipere noolÕpetajad

Trükitav versioon

Klassiõpetajad ja -juhatajad 2021/2022 õppeaastal:

IA klass- Liina Järvpõld
IB klass -  Karina Teder
IIA klass- Triin Iva
IIB klass -  Kärolin Šults
IIIA klass - Kadi Jürimäe
IIIB klass - Jane Tiidelepp
IVA klass - Jaana Kont
IVB klass - Liina Mets
VA klass - Kristi Moppel
VB klass - Katrin Vaher
VIA klass - Ivo Kajak
VIB klass - Anne Roosvald
VIIA klass - Rauno Külavee
VIIB klass - Alvi Pärn
VIIIA klass – Meelis Sügis
VIIIB klass – Kadri Kont
IXA klass - Heidi Reimann
IXB klass - Eve Kokkota
X klass - Marlen Tärgla
XI klass - Epp Ollino
XII klass - Külli Aavakivi

 

Õpetaja

Aine

Kontakt

Alvi Pärn klassiõpetaja: VIIB klass alvi.parn[ät]waldorfkool.info
Anne Roosvald klassiõpetaja: VIB klass anne.roosvald[ät]waldorfkool.info
Anne Silbaum inimeseõpetus anne.silbaum[ät]waldorfkool.info
Epp Ollino eesti keel; XI kl. klassijuhtaja epp.ollino[ät]waldorfkool.info
Eve Kokkota eesti keel ja kirjandus, IXB kl. klassijuhataja eve.kokkota[ät]waldorfkool.info
Heidi Reimann religiooniõpetus, IXA kl. klassijuhataja  heidi.reimann[ät]waldorfkool.info
Ivo Kajak

klassiõpetaja: VIA klass, aiandus ivo.kajak[ät]waldorfkool.info
Jaana Kont klassiõpetaja: IVA klass jaana.kont[ät]waldorfkool.info
Jaanus Rooba filosoofia jaanus.rooba[ät]waldorfkool.info
Jane Tiidelepp klassiõpetaja: IIIB klass, maalimine, individuaalne maaliteraapia jane.tiidelepp[ät]waldorfkool.info
Julia Mnogolessova vene keel julia.mnogolessova[ät]waldorfkool.info
Kadi Jürimäe klassiõpetaja: IIIA klass, geograafia kadi.jyrimae[ät]waldorfkool.info
Kadri Kont klassiõpetaja: VIIIB klass, inglise keel, eurütmia kadri.kont[ät]waldorfkool.info
Kadri Sügis

matemaatika kadri.sygis[ät]waldorfkool.info
Kaia Oper inglise keel, õpiabi kaia.oper[ät]waldorfkool.info

Kaie Konsap

geograafia, vasetöö kaie.konsap[ät]waldorfkool.info
Karin Raamat muusika karin.raamat[ät]waldorfkool.info
Karina Teder

klassiõpetaja: IB klass, liikumine karina.teder[ät]waldorfkool.info
Katrin Vaher klassiõpetaja: VB klass katrin.vaher[ät]waldorfkool.info 
Kristel Mäeots kehaline kasvatus (lapsehoolduspuhkusel) kristel.maeots[ät]waldorfkool.info
Kristi Moppel puidutöö; klassiõpetaja: VA klass kristi.moppel[ät]waldorfkool.info
Kärolin Šults klassiõpetaja: IIB klass karolin.sults[ät]waldorfkool.info
Külli Aavakivi muusika, draamaõpetus, XII kl. klassijuhataja kylli.ehastu[ät]waldorfkool.info
Liina Järvpõld klassiõpetaja: IA klass liina.jarvpold[ät]waldorfkool.info
Liina Mets klassiõpetaja: IVB klass liina.mets[ät]waldorfkool.info
Marika Kööbi käsitöö, maalimine marika.koobi[ät]waldorfkool.info
Marlen Tärgla bioloogia, keemia, X kl. klassijuhtaja marlen.targla[ät]waldorfkool.info
Martin Luik liikumine martin.luik[ät]waldorfkool.info
Mati Valgepea metsanduspraktika mati.valgepea[ät]waldorfkool.info
Meelis Sügis ajalugu, ühiskonnaõpetus, keemia, füüsika, VIIIA kl. klassijuhataja meelis.sygis[ät]waldorfkool.info
Rauno Külavee klassiõpetaja: VIIA klass rauno.kylavee[ät]waldorfkool.info
Rena Tõnnov-Lakeman religiooniõpetus, maalimine rena.lakeman[ät]waldorfkool.info
Rasmus Kuusemets puidutöö rasmus.kuusemets[ät]waldorfkool.info
Sigrid Tammemägi muusika, käsitöö sigrid.tammemagi[ät]waldorfkool.info
Tiiu Kaljuste matemaatika tiiu.kaljuste[ät]waldorfkool.info
Triin Iva klassiõpetaja: IIA klass triin.iva[ät]waldorfkool.info
Triin Nooska inglise keel, saksa keel, aastatöö alused triin.nooska[ät]waldorfkool.info

Vaike Perlin

vene keel vaike.perlin[ät]waldorfkool.info

Viivi Järve füüsika viivi.jarve[ät]waldorfkool.info
Tugipersonal:    
Ann Tuulikki Jürgenstein põhikooli sotsiaalpedagoog ann.jyrgenstein[ät]waldorfkool.info 
Grete Aadla logopeed grete.aadla[ät]waldorfkool.info
Kadi Laanemäe eripedagoog, hariduslike erivajadusega õpilaste õppe koordinaator kadi.laanemae[ät]waldorfkool.info
Kristel Kukk põhikooli sotsiaalpedagoog, õpiabi (lapsehoolduspuhkusel) kristel.kukk[ät]waldorfkool.info
Pille Ilmand-Timmerman ravieurütmia pille.timmerman[ät]waldorfkool.info
Sirli Aosaar eripedagoog (lapsehoolduspuhkusel) sirli.aosaar[ät]waldorfkool.info