Kool noolKoolipere noolÕpetajad

Trükitav versioon

Klassiõpetajad ja -juhatajad 2019/2020 õppeaastal:

IA klass - Kadi Jürimäe
IB klass - Laura Sünter
IIA klass - Jaana Kont
IIB klass - Liina Mets
IIIA klass - Ingrid Rummo
IIIB klass - Katrin Vaher
IVA klass - Ivo Kajak
IVB klass - Liina Järvpõld
VA klass - Rauno Külavee
VB klass - Alvi Pärn
VIA klass - Maarika Ruuse
VIB klass - Triin Iva
VIIA klass - Anne Roosvald
VIIB klass - Karina Teder
VIII klass - Marlen Tärgla
IX klass - Epp Ollino
X klass - Külli Ehastu
XI klass - Eve Kokkota
XII klass - Kristel Mäeots
 

Õpetaja

Aine

Kontakt

Alvi Pärn klassiõpetaja: VB klass alvi.parn[ät]waldorfkool.info
Anne Roosvald klassiõpetaja: VIIA klass anne.roosvald[ät]waldorfkool.info
Anne Silbaum inimeseõpetus anne.silbaum[ät]waldorfkool.info
Epp Ollino eesti keel epp.ollino[ät]waldorfkool.info
Eve Kokkota eesti keel ja kirjandus, XI kl. klassijuhataja eve.kokkota[ät]waldorfkool.info
Heidi Reimann religiooniõpetus heidi.reimann[ät]waldorfkool.info
Ingrid Rummo klassiõpetaja: IIIA klass ingrid.rummo[ät]waldorfkool.info 
Ivo Kajak

klassiõpetaja: IVA klass, aiandus ivo.kajak[ät]waldorfkool.info
Jaana Kont klassiõpetaja: IIA klass jaana.kont[ät]waldorfkool.info
Jaanus Rooba filosoofia jaanus.rooba[ät]waldorfkool.info
Jane Tiidelepp maalimine, individuaalne maaliteraapia jane.tiidelepp[ät]waldorfkool.info
Julia Mnogolessova vene keel julia.mnogolessova[ät]waldorfkool.info
Kadi Jürimäe klassiõpetaja: IA klass, geograafia kadi.jyrimae[ät]waldorfkool.info
Kadri Kont inglise keel, eurütmia kadri.kont[ät]waldorfkool.info
Kadri Sügis

matemaatika kadri.sygis[ät]waldorfkool.info
Kaia Oper inglise keel, õpiabi kaia.oper[ät]waldorfkool.info

Kaie Konsap

geograafia, vasetöö kaie.konsap[ät]waldorfkool.info
Karin Raamat muusika karin.raamat[ät]waldorfkool.info
Karina Teder

klassiõpetaja: VIIB kl., liikumine karina.teder[ät]waldorfkool.info
Katrin Vaher klassiõpetaja: IIIB klass katrin.vaher[ät]waldorfkool.info 
Kristel Mäeots kehaline kasvatus, XII kl. klassijuhataja kristel.maeots[ät]waldorfkool.info
Külli Ehastu muusika, draamaõpetus, X kl. klassijuhataja kylli.ehastu[ät]waldorfkool.info
Laura Sünter klassiõpetaja: IB klass laura.synter[ät]waldorfkool.info
Lena Leonovitš

arhitektuuri- ja kunstiajalugu, savitöö lena.leonovits[ät]waldorfkool.info

Liina Järvpõld klassiõpetaja: IVB klass liina.jarvpold[ät]waldorfkool.info
Liina Mets klassiõpetaja: IIB klass liina.mets[ät]waldorfkool.info
Lisabeth Hint muusika lisabeth.hint[ät]waldorfkool.info
Maarika Ruuse klassiõpetaja: VIA klass maarika.ruuse[ät]waldorfkool.info
Marika Kööbi käsitöö, maalimine marika.koobi[ät]waldorfkool.info
Marlen Tärgla bioloogia marlen.targla[ät]waldorfkool.info
Mati Valgepea metsanduspraktika mati.valgepea[ät]waldorfkool.info
Meelis Sügis ajalugu, ühiskonnaõpetus, keemia, füüsika meelis.sygis[ät]waldorfkool.info
Pille Ilmand-Timmerman eurütmia, ravieurütmia pille.timmerman[ät]waldorfkool.info
Rauno Külavee klassiõpetaja: VA klass rauno.kylavee[ät]waldorfkool.info
Rena Tõnnov-Lakeman religiooniõpetus, maalimine rena.lakeman[ät]waldorfkool.info
Sigrid Tammemägi muusika, käsitöö sigrid.tammemagi[ät]waldorfkool.info
Tiiu Kaljuste matemaatika tiiu.kaljuste[ät]waldorfkool.info
Toomas Asi puidutöö toomas.asi[ät]waldorfkool.info
Triin Iva klassiõpetaja: VIB klass triin.iva[ät]waldorfkool.info
Triin Nooska inglise keel, saksa keel, aastatöö alused triin.nooska[ät]waldorfkool.info

Vaike Perlin

vene keel vaike.perlin[ät]waldorfkool.info

Viivi Järve füüsika viivi.jarve[ät]waldorfkool.info
Tugipersonal:    
Ann Tuulikki Jürgenstein põhikooli sotsiaalpedagoog ann.jyrgenstein[ät]waldorfkool.info 
Grete Aadla logopeed grete.aadla[ät]waldorfkool.info
Kadi Laanemäe eripedagoog, hariduslike erivajadusega õpilaste õppe koordinaator kadi.laanemae[ät]waldorfkool.info
Kristel Kukk põhikooli sotsiaalpedagoog, õpiabi (lapsehoolduspuhkusel) kristel.kukk[ät]waldorfkool.info
Sirli Aosaar eripedagoog (lapsehoolduspuhkusel) sirli.aosaar[ät]waldorfkool.info