Huvikool noolTartu Waldorf Teater noolInimesed

Trükitav versioon

Teatritegemiste eestvedajaks TWGs on Külli Aavakivi. 
Külli on lõpetanud Tartu Õpetajate Seminaris muusikapedagoogika eriala ning töötab alates 1996. a Tartu Waldorfgümnaasiumis muusikaõpetajana, alates 2011. aasta sügisest ka draamaõpetajana. Oma esimeseks koolitajaks ja mõjutajaks peab ta Eesti Televisiooni, mis igal reedeõhtul näitas väga erinevas žanris lavastusi - teleteatri komöödiatest tõsiste draamade ja tragöödiateni. Hiljem on Külli osalenud erinevate teatriprofessionaalide töötubades ja koolitustel: Ingo Normet, Merle Karusoo, Katrin Nielsen, Siret Campbell, Anneli Saro, Marite Butkaite, Jim Ashilevi, Renate Keerd, Tatjana Tarassova (GITIS) jpt

Alates 2022. a sügisest töötab koolis draamaõpetajana ka kooli vilistlane Charlyz Vihmapisar Zobel.


TWG huvikooli draamatunde ja näiteringe on juhendanud veel Marko Mäesaar, tol hetkel 12. klassi õpilane Tuuli Maarja Põldma, Marin Mägi-Efert ja Kadi Haamer.

Koostööd on tehtud ja tehakse jätkuvalt ka oma ala praktikutega: Tanel Saar (lavavõitlus), Heili Lindepuu (koreograafia), Leanika Mändma-Orasmaa (koreograafia), Jane Miller-Pärnamägi (koreograafia), Piret Päär (jutuvestmised), Silver Vahtre (kunstniku nõu), Maarja Jakobson (näitlejatöö) jpt.