Huvikool noolTartu Waldorf Teater noolTWT lavastused

Trükitav versioon

Tartu Waldorf Teatri lavastused:


2023/2024

"Ronk" (C. Gozzi)
8.B klass, lavastaja K. Aavakivi

"Seitsmendal" (A. Kivirähk)
5.-6. kl näitering, lavastaja Charlyz VihmaPisar Zobel

"Heade mõtete linn" (K. Aavakivi)
7.-9. kl näitering, lavastaja K. Aavakivi

Kaks eksperimenti teemal "Sõnakuulekad" (K. Aavakivi)
10.-11. kl näitering, lavastaja Külli Aavakivi

"Kas arm - või seadus?" (Gert Helbemäe)
8.a klass, lavastajad Ivo Kajak ja Charlyz VihmaPisar Zobel 

"Pericles" (W. Shakespeare)
11. klass, lavastaja Külli Aavakivi

 

2022/2023

"Uhkus ees, nuhtlus järel" (O. Luts "Kapsapea" ja "Onu paremad päevad", E. Vilde "Vigased pruudid")
8.B klass, lavastaja Külli Aavakivi

"Kes selle parve põhja lasi?" (K. Aavakivi dramatiseering O. Lutsu teoste põhjal)
6.-8. kl. näitering, lavastaja Külli Aavakivi
* Põhikooli kooliteatrite riigifestival 2023 laureaat 

"Viimased sõnad" (K. Aavakivi dramatiseering S. Mrożek`i novelli "Viimane sõna" põhjal)
9.-12. kl näitering, lavastaja Külli Aavakivi

"Scapini kelmused" (Moliere)
8.A klass, lavastaja Charlyz VihmaPisar Zobel

"Ilgus ja ilu, mäng ja elu" (K. Aavakivi dramatiseering W. Shakespeare`i loomingu põhjal)
11. klass, lavastaja Külli Aavakivi

"Muinasjutt põhja konnast ja printsessist" (Tiit Palu dramatiseering Fr.R.Kreutzwaldi ainetel)
9.A klass, lavastaja Kadi Haamer


2021/2022

"Momo" (M. Ende, drmatiseering Priit Põldma, Külli Aavakivi)
8.B klass, lavastaja Külli Aavakivi

"Kukk" (J. Puusepp)
Gümnaasiumi näitering, lavastaja Külli Aavakivi

"The Ghosts at the Castle" (Peter Morris, Beat Brodbeck)
5.-6. kl trupp, lavastajad Kaia Oper, Külli Aavakivi, Kristi Moppel
* Tartu Kooliteatrite Festivali 2022 laureaat

"Lissaboni!" (M. Mägi-Efert)
9.A klass, lavastaja Marin Mägi-Efert

"Romeo ja Julia" (W. Shakespeare)
11. klass, lavastaja Külli Aavakivi

"Liisa maailm" (Marin Mägi-Efert)
9.B klass, lavastaja Marin Mägi-Efert


2020/2021

"Teistmoodi" (A. Drewe/G. Stiles)
9. klass, lavastaja Külli Aavakivi

"Talvemuinasjutt" (W. Shakespeare)
11. klass, lavastaja Külli Aavakivi


2019/2020

"Cymbeline" (W. Shakespeare)
11. klass, lavastaja K. Ehastu


2018/2019

"Timm Thaler" (J. Krüss, dramitiseering Urmas Lennuk, K. Ehastu)
8. klass, lavastaja K. Ehastu

"Mis teed?" (K. Ehastu)
Gümnaasiumitrupp, lavastaja K. Ehastu
* Gümnaasiumi kooliteatrite riigifestivali 2019 laureaat

"Kandlane" (K. Ehastu)
7.-9. kl. trupp, lavastaja K. Ehastu
* Põhikooli kooliteatrite riigifestivali 2019 laureaat

"Hamlet" (W. Shakespeare)
11. klass, lavastaja K. Ehastu


2017/2018

"Draakon" (J. Švarts)
8. klass, lavastaja K. Ehastu

"Üks väike tuba" (K. Ehastu)
Gümnaasiumirühm, lavastaja K. Ehastu
* EV100 kingitus * Gümnaasiumi kooliteatrite riigifestivali 2018 Grande Prix

"Kolm õde" (M. J. Eiseni muinasjutt)
6.-8. kl trupp, lavastaja K. Ehastu

"Kuidas mees ussikoopast õnne leidis" (J. Parijõgi)
4.-5. kl trupp, lavastaja K. Ehastu

"Torm" (W. Shakespeare)
11. klass, lavastaja K. Ehastu


2016/2017

"Tavaline ime" (J. Švarts)
8. klass, lavastaja K. Ehastu

"Pildid näituselt" (K. Ehastu)
Gümnaasiumitrupp, lavastaja K. Ehastu
* Gümnaasiumi kooliteatrite riigifestivali 2017 Grande Prix
* Lavastus kuulus teatrifestival DRAAMA 2017 põhiprogrammi

"Koletis" (W. Goldingi "Kärbeste jumala" ainetel)
7.-9. kl trupp, lavastaja K. Ehastu
* Tartu Kooliteatrite Festival 2017 laureaat

"Vot see on alles lugu" (Iiri muinasjutt)
5.-6. kl trupp, lavastaja Tuuli-Maarja Põldma (TWG 12. klass)

"Kaks veroonlast" (W. Shakespeare)
11. klass, lavastaja K. Ehastu


2015/2016

"Libahunt" (A. Kitzberg)
8. klass, lavastaja Ivo Kajak (8. kl. klassiõpetaja)

"Ülikond" (M. Heinsaar)
Gümnaasiumitrupp, lavastaja K. Ehastu
* Gümnaasiumi kooliteatrite riigifestivali 2016 Grande Prix

"Ilus elu" (K. Ehastu)
7.-9. kl trupp, lavastaja K. Ehastu 
* Põhikooli kooliteatrite riigifestivali 2016 laureaat

"Härra K. esimene kohtamine" (K. Ehastu)
3.-6. kl trupp, lavastaja K. Ehastu

"Suveöö unenägu" (W. Shakespeare)
11. klass, lavastaja K. Ehastu


2014/2015

"Oliver Twist" (Ch. Dickens)
8. klass, lavastaja K. Ehastu

"Mees, naine ja kala" (A. Puškini muinasjutu "Kuldkala" ainetele)
Gümnaasiumitrupp, lavastaja K. Ehastu

"Emad, ärg unustage unelaulu!" (õudusjuttude kogumiku "Tüdruk veiniplekiga kleidis" ainetel)
6.-7. kl trupp, lavastaja K. Ehastu

"Kuidas kasutada raamatut?" (K. Ehastu)
3.-5. kl trupp, lavastaja K. Ehastu
* Algklasside kooliteatrite riigifestivali 2015 laureaat

"Palju kära ei millestki" (W. Shakespeare)
11. klass, lavastaja K. Ehastu


2013/2014

"Kroonu onu" (J. Kunder)
8. klass, lavastaja K. Ehastu

"Tuhkatriinu" (Pantomiimlavastus Ch. Perrault muinasjutu põhjal)
7. kl trupp, ühistöö, muusika Külli Ehastu
* Põhikooli kooliteatrite riigifestivali 2015 laureaat

"Hea keiser ja kuri keiser" (Hiina muinasjutt)
4.-6. kl trupp, ühistöö

"Kaheteistkümnes öö" (W. Shakespeare)
11. klass, lavastaja K. Ehastu


2012/2013

"Kuhu Kati Karu sai?" (Tarvi Liivak, 8. kl, K. Ehastu)
8. klass, lavastaja K. Ehastu

Katkend näidendist "Macbeth" (W. Shakespeare)
11. klass, lavastaja Marko Mäesaar

"Neli perepilti jõuludest" (K. Ehastu)
3.-6. kl trupp, lavastaja K. Ehastu


2011/2012

"David Dickens" (Doris Pruuli, 8. klass)
8. klass. lavastaja K. Ehastu

"Väikesed pakikesed" (O. Luts)
5. kl trupp, lavastaja K. Ehastu

"Vaeslaps ja talutütred" (Eesti rahvajutt)
2.-5. kl trupp, lavastaja K. Ehastu

Katkendid näidendist "Suveöö unenägu" (W. Shakespeare)
11. klass, lavastaja M. Mäesaar


2010/2011

"Väike igav linn" (K. Ehastu)
8. klass, lavastaja K. Ehastu

Katkendid näidendist "Tõrksa taltsustus" (W. Shakespeare)
11. klass, lavastaja M. Mäesaar