Kool noolTeated nool8. kl aastatööde kaitsmine, 14.05

Trükitav versioon

Laupäeval, 14.05 kaitsevad 8. klasside õpilased oma aastatöid. Kaitsmine toimub TWG kaldauditooriumis alates kella 10-st. Kaitsmist kuulama on oodatud ka lapsevanemad ja 7. klasside õpilased, kellel tutvus aastatöö tegemisega seisab ees järgmisel õppeaastal ja kes saavad sellega alustada juba suvevaheajal.

Ajakava:

10.00 - 10.20 Elo Esperk "Liblikate kasvatamine kunstlikes tingimustes". Juhendajad: Toomas Esperk, Kadri Kont; retsensent: Rauno Külavee

10.20 - 10.40 Elisabet Bachaus "Enda kirjutatud ja salvestatud laulud". Juhendajad: Sigrid Tammemägi, Inge Bachaus; retsensent: Külli Aavakivi

10.40 - 11.00 Paula Laats "Portselannõude kujundamine ja maalimine". Juhendajad: Kersti Raidma-Suumann, Marlen Tärgla; retsensent: Kadi Laanemäe

11.00 - 11.20 Marta Kiho "Raamatu kirjutamine". Juhendajad: Märt Kiho, Eve Kokkota; retsensent: Epp Ollino

11.20 - 11.40 Paus kohvi ja küpsetistega

11.40 - 12.00 Roosi Uusen ""Näljamängud" läbi Peeta silmade". Juhendaja: Eve Kokkota; retsensent: Marlen Tärgla

12.00 - 12.20 Tähe Hiob "50 kirjutist juhuslikust lausest erinevatest raamatutest". Juhendajad: Kersti Kõrgvee, Eve Kokkota; retsensent: Triiv Iva

12.20 - 12.40 Säde Liis Seepter "Rahvapärimuskirjaga kampsuni kudumine". Juhendajad: Külliki Seepter, Pille Ilmand-Timmerman, Triiv Iva; retsensent: Karin Raamat

12.40 - 13.00 Liidia Baranyai "365 luuletust". Juhendaja: Triin Iva; retsensent: Anne Roosvald

13.00 - 13.20 Paus kohvi ja küpsetistega

13.20 - 13.40 Therese Rähn "Ingliskeelsete lühijuttude kogumik illustratsioonidega". Juhendajad: Angelika Rähn, Kadri Kont; retsensent: Kaia Oper

13.40 - 14.00 Kaur Hallik "Seitse matka erinevatel kuudel ning nende võrdlemine". Juhendaja: Tiiu Kaljuste; retsensent: Rasmus Kuusemets

14.00 - 14.20 Nora Randveer "Diivanilaua renoveerimine". Juhendajad Mari Haidak, Meelis Sügis, retsensent Priit Lilleleht

14.20 - 14.40 Paul Ansu "Garaaži remont". Juhendajad Anu Ansu, Meelis Sügis






Teised teated: