Koolielu noolKoolipere noolÕpetajad

Trükitav versioon

Klassiõpetajad ja -juhatajad 2016/2017 õppeaastal:

IA klass - Ivo Kajak
IB klass - Liina Järvpõld, mentor Anne Roosvald
IIA klass - Rauno Külavee
IIB klass - Elen Süvalep
IIIA klass - Maarika Ruuse
IIIB klass - Triin Iva
IVA klass - Anne Roosvald
IVB klass - Karina Teder
V klass - Rena Tõnnov-Lakeman
VI klass - Kadi Jürimäe
VII klass - Vaike Perlin
VIII klass - Eve Kokkota
IX klass - Kristel Mäeots
X klass - Sigrid Tammemägi
XI klass - Kaie Konsap
XII klass - Kadri Sügis

Õpetaja

Aine

Kontakt

Anne Roosvald klassiõpetaja: 4.A kl anne.roosvald[ät]waldorfkool.info
Anne Silbaum inimeseõpetus anne.silbaum[ät]waldorfkool.info
Elen Süvalep klassiõpetaja: 2.B klass elen.suvalep[ät]gmail.com
Eliko Kajak nahatöö, köitmine  
Ene Kruuse vene keel 10.-12. kl.

ene.kruuse[ät]gmail.com

Epp Ollino klassiõpetaja, eesti keel (lapsehoolduspuhkusel)

epp.ollino[ät]gmail.com

Eve Kokkota eesti keel ja kirjandus, 8. kl. klassijuhataja evekokkota[ät]gmail.com
Heidi Reimann religiooniõpetus 1.-8. kl. reimann.heidi[ät]gmail.com
Ilona Arvi kunstiõpetus, puidutöö ilona.arvi[ät]gmail.com
Ivo Kajak

klassiõpetaja: 1.A kl., rahvatants, aiandus ivo.kajak[ät]gmail.com
Jaanus Rooba filosoofia  
Julia Mnogolessova vene keel, 6.-9. kl.  julia.mnogolessova[ät]mail.ee
Kadi Jürimäe klassiõpetaja: 6. klass kadi.jyrimae[ät]waldorfkool.info
Kadri Kont inglise keel, eurütmia kadri.kont[ät]waldorfkool.info
Kadri Sügis

matemaatika, 12. kl. klassijuhataja kadri.sygis[ät]waldorfkool.info
Kaia Oper inglise keel 1.-4. kl., parandusõpe kaiaoper1[ät]gmail.com

Kaie Konsap

11. kl. kl.juhataja, geograafia, vasetöö kaie.konsap[ät]waldorfkool.info
Karin Raamat muusika 1.-5. kl. karin.raamat[ät]waldorfkool.info
Karina Teder

klassiõpetaja: 4.B kl., liikumine karinateder[ät]gmail.com
Kristel Mäeots kehaline kasvatus, 9. kl. klassijuhataja  kristel.maeots[ät]gmail.com
Kersti Türk perekonnaõpetus, sotsiaalpedagoog  kerstityrk[ät]gmail.com
Kristel Kukk abiõpetaja kristel.k.kukk[ät]gmail.com
Külli Ehastu muusika, draamaõpetus kylli.ehastu[ät]waldorfkool.info
Lena Leonovitš

arhitektuuri- ja kunstiajalugu, savitöö, 5. kl. vene keel lena.leonovits[ät]waldorfkool.info

Liina Järvpõld klassiõpetaja: 1.B klass liinamay[ät]gmail.com
Maarika Ruuse klassiõpetaja: 3.A klass, 6. kl. inglise keel maarika.ruuse[ät]gmail.com
Marika Kööbi kunstiõpetus, käsitöö marika.koobi[ät]waldorfkool.info
Marlen Tärgla bioloogia, keemia

 marlen.targla[ät]khk.ee

Mati Valgepea metsanduspraktika, 9. kl. religiooniõpetus  mati.valgepea[ät]gmail.com
Meelis Sügis loodusained, ajalugu, ühiskonnaõpetus
meelis324[ät]gmail.com
Rauno Külavee klassiõpetaja: 2.A kl. nonze32[ät]gmail.com
Rena Tõnnov-Lakeman klassiõpetaja: 5. kl. rena.lakeman[ät]gmail.com
Sigrid Tammemägi muusika, käsitöö, 10. kl. klassijuhataja sigrid.tammemagi[ät]waldorfkool.info
Tiiu Kaljuste parandusõpe, matemaatika  
Triin Iva klassiõpetaja: 3.B kl. triin.iva[ät]waldorfkool.info
Triin Nooska inglise keel, saksa keel triin.nooska[ät]waldorfkool.info

Vaike Perlin

klassiõpetaja: 7. kl., vene keel viivikaperlin[ät]hot.ee