Koolielu noolKoolipere noolÕpetajad

Trükitav versioon

Klassiõpetajad ja -juhatajad 2018/2019 õppeaastal:

IA klass - Jaana Kont
IB klass - Liina Mets
IIA klass - Ingrid Rummo
IIB klass - Katrin Vaher
IIIA klass - Ivo Kajak
IIIB klass - Liina Järvpõld
IVA klass - Rauno Külavee
IVB klass - Elen Süvalep
VA klass - Maarika Ruuse
VB klass - Triin Iva
VIA klass - Anne Roosvald
VIB klass - Karina Teder
VII klass - Marlen Tärgla
VIII klass - Kadi Jürimäe
IX klass - Külli Ehastu
X klass - Eve Kokkota
XI klass - Kristel Mäeots
XII klass - Sigrid Tammemägi

 

Õpetaja

Aine

Kontakt

Anne Roosvald klassiõpetaja: VIA klass anne.roosvald[ät]waldorfkool.info
Anne Silbaum inimeseõpetus anne.silbaum[ät]waldorfkool.info
Elen Süvalep klassiõpetaja: IVB klass elen.suvalep[ät]waldorfkool.info
Ene Svetlykh vene keel ene.svetlykh[ät]waldorfkool.info
Epp Ollino eesti keel epp.ollino[ät]waldorfkool.info
Eve Kokkota eesti keel ja kirjandus, X kl. klassijuhataja evekokkota[ät]waldorfkool.info
Heidi Reimann religiooniõpetus reimann.heidi[ät]waldorfkool.info
Ilona Arvi kunstiõpetus ilona.arvi[ät]waldorfkool.info
Ingrid Rummo klassiõpetaja: IIA klass ingrid.rummo[ät]waldorfkool.info 
Ivo Kajak

klassiõpetaja: IIIA klass, aiandus ivo.kajak[ät]waldorfkool.info
Jaanus Rooba filosoofia jaanus.rooba[ät]waldorfkool.info
Julia Mnogolessova vene keel julia.mnogolessova[ät]waldorfkool.info
Kadi Jürimäe klassiõpetaja: VIII klass, geograafia kadi.jyrimae[ät]waldorfkool.info
Kadri Kont inglise keel, eurütmia kadri.kont[ät]waldorfkool.info
Kadri Sügis

matemaatika kadri.sygis[ät]waldorfkool.info
Kaia Oper inglise keel, õpiabi kaia.oper[ät]waldorfkool.info

Kaie Konsap

geograafia, vasetöö kaie.konsap[ät]waldorfkool.info
Karin Raamat muusika karin.raamat[ät]waldorfkool.info
Karina Teder

klassiõpetaja: VIB kl., liikumine karina.teder[ät]waldorfkool.info
Katrin Vaher klassiõpetaja: IIB klass katrin.vaher[ät]waldorfkool.info 
Kristel Mäeots kehaline kasvatus, XI kl. klassijuhataja kristel.maeots[ät]waldorfkool.info
Külli Ehastu muusika, draamaõpetus, IX kl. klassijuhataja kylli.ehastu[ät]waldorfkool.info
Lena Leonovitš

arhitektuuri- ja kunstiajalugu, savitöö lena.leonovits[ät]waldorfkool.info

Liina Järvpõld klassiõpetaja: IIIB klass liina.jarvpold[ät]waldorfkool.info
Maarika Ruuse klassiõpetaja: VA klass maarika.ruuse[ät]waldorfkool.info
Marika Kööbi käsitöö, maalimine marika.koobi[ät]waldorfkool.info
Marika Säre keemia marika.sare[ät]waldorfkool.info
Marlen Tärgla bioloogia marlen.targla[ät]waldorfkool.info
Mati Valgepea metsanduspraktika mati.valgepea[ät]waldorfkool.info
Meelis Sügis ajalugu, ühiskonnaõpetus, keemia, füüsika meelis.sygis[ät]waldorfkool.info
Rauno Külavee klassiõpetaja: IVA klass rauno.kylavee[ät]waldorfkool.info
Rena Tõnnov-Lakeman   rena.lakeman[ät]waldorfkool.info
Sigrid Tammemägi muusika, käsitöö, XII kl. klassijuhataja sigrid.tammemagi[ät]waldorfkool.info
Tiiu Kaljuste matemaatika tiiu.kaljuste[ät]waldorfkool.info
Toomas Asi puidutöö toomas.asi[ät]waldorfkool.info
Triin Iva klassiõpetaja: VB klass triin.iva[ät]waldorfkool.info
Triin Nooska inglise keel, saksa keel, aastatöö alused triin.nooska[ät]waldorfkool.info

Vaike Perlin

vene keel vaike.perlin[ät]waldorfkool.info

Viivi Järve füüsika viivi.jarve[ät]waldorfkool.info
Tugipersonal:    
Kristel Kukk põhikooli sotsiaalpedagoog, õpiabi kristel.kukk[ät]waldorfkool.info
Kadi Laanemäe eripedagoog kadi.laanemae[ät]waldorfkool.info
Sirli Aosaar eripedagoog (lapsehoolduspuhkusel) sirli.aosaar[ät]waldorfkool.info